Buhara

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Buhara şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mekhtar Ambar, Private Loft ve Maftun yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Buhara konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Buhara otelleri

en düşük 135 TL
en düşük 542 TL

Yolcular Buhara için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Outdoor Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
7,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,3
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (4)
Richard Collett
Richard CollettNottingham
11.06.2018

Bukhara is a city that is full of history. The centre is a UNESCO World Heritage Area, because on every street and around every corner there is yet another historic mosque, madrasa, fort or palace to explore.The real highlights of Bukhara are the imposing Ark Citadel, the old Zindan Prison and the towering Kalyan Minaret.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
25.09.2015

Fascinating Silk Road city in Uzbekistan with incredible old architecture and very friendly locals.

Harold
HaroldBrooklyn
6.01.2017

Well preserved silk road treasure. More intimate than Samarkand but not quite as polished and museum like as Khiva. One of the most fascinating cities I have ever visited.

SANDESH  KHILARE
SANDESH KHILARE
22.07.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 150 TL ile Aralık ayıdır. Buhara şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 241 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 211 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 182 TL tutarından %13 daha fazladır.
Buhara şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,8°C/51,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 24,0°C/75,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,3°C/24,3°F sıcaklığa sahiptir.
Buhara (BHK) (5,21 km), Buhara şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın