Roros

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Roros şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Væktarstua Hotel, Ålbyggården ve Røros Hotell - Bad & Velvære yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Roros konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Roros otelleri

en düşük 384 TL
en düşük 430 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 722 TL ile Mayıs ayıdır. Roros şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 913 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 852 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Roros şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 0,1°C/32,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 16,3°C/61,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -8,1°C/17,4°F sıcaklığa sahiptir.
Røros (RRS) (1,92 km), Roros şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın