Floro

20 Mar 2019 - 21 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Floro şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kalvåg Holidayapartment, Torget Hotell ve Florø Rorbu yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Floro konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Floro otelleri

en düşük 422 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 713 TL ile Aralık ayıdır. Floro şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 880 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 829 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 820 TL tutarından %1 daha fazladır.

Norveç seyahati planlayın