Niamey

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Niamey şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hôtel Ténéré, Hôtel Terminus ve Soluxe Hotel Niamey yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Niamey konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 660 TL ile Haziran ayıdır. Niamey şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.260 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 751 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 898 TL tutarından %19 daha azdır.
Niamey şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 31,4°C/88,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 41,5°C/106,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 17,1°C/62,8°F sıcaklığa sahiptir.
Niamey (NIM) (7,10 km), Niamey şehrine en yakın havaalanıdır.

Nijer seyahati planlayın