Jomsom

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Jomsom şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Oms Home, Himalayan Paradise ve New peaceful guest house yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Jomsom konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Jomsom otelleri

en düşük 54 TL
en düşük 14 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 72 TL ile Mayıs ayıdır. Jomsom şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 172 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 129 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 113 TL tutarından %12 daha fazladır.
Jomsom (JMO) (0,84 km), Jomsom şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Manang (38,62 km) Pokhara (69,99 km)

Nepal seyahati planlayın