Ulan Batur

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ulan Batur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Corporate Hotel, Kempinski Hotel Khan Palace ve Kaiser Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ulan Batur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ulan Batur otelleri

en düşük 319 TL
en düşük 425 TL
en düşük 577 TL

Yolcular Ulan Batur için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,7
Ailece Seyahat Edenler
8,8
Tarih Meraklıları
8,6
Gurme Seyahatseverler
8,2
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (53)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
27.11.2017

Dünyadaki en sevdiğim şehir değil ve hemen hemen her Moğol, size kırsal kesimde olmayı tercih edeceğini söylese de, yine de, en azından Moğolistan seyahatiniz sırasında Ulaanbaatar'a ineceksiniz. Ve bunu kaçırmak isteyeceğinizi sanmıyorum çünkü burada iyi müzeler ve manastırlar ve kültürel etkinlikler var. Ayrıca UB de en iyi oteller.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
25.08.2017

Moğolistan'ın başkenti Ulaanbaatar, maceranın başladığı yerdir. Tüm harika Korece (evet, doğru!) Restoranlarıyla birkaç günlüğüne takılmak için yeterince hoş bir şehir.

Daddy Cool
Daddy CoolDubai
20.09.2015

Moğol ve Rus mimarisinin karışımı ile çok ilginç bir şehir. Dağların arka damlası, onu pitoresk yapıyor.

Deborah
DeborahKuala Lumpur
15.09.2015

Ulaanbaatar, küçük bir şehirde büyüyen bir erime kültürü kabilesi alçakgönüllü büyükşehirdir. Uluslararası restoranlar ve büyük alışveriş kompleksleri var. Bununla birlikte, Ulaanbaatar her zaman yalnızca Moğolistan gezginlerinin ana çekilişi kırsal olduğu için bir moladır. Bu, vahşi doğada haftalar sonra gençleşmek ve yenilenmek için iyi bir mola sağlar.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 228 TL ile Mart ayıdır. Ulan Batur şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 379 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 281 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 266 TL tutarından %5 daha fazladır.
Ulan Batur şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık -0,6°C/30,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,9°C/76,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -29,9°C/-21,8°F sıcaklığa sahiptir.
Ulan Batur (ULN) (13,55 km), Ulan Batur şehrine en yakın havaalanıdır.

Moğolistan seyahati planlayın