Poste de Flacq

9 Nis 2020 - 10 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Poste de Flacq şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sun Tropical Paradise, Bellemare Beach Loft ve Villa Shanti yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Poste de Flacq konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 847 TL ile Haziran ayıdır. Poste de Flacq şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.650 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.628 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.572 TL tutarından %3 daha fazladır.
Poste de Flacq şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,4°C/77,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 29,9°C/85,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 18,2°C/64,8°F sıcaklığa sahiptir.
Mauritius (MRU) (29,89 km), Poste de Flacq şehrine en yakın havaalanıdır.

Mauritius seyahati planlayın