Flic en Flac

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Flic en Flac şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chez Pepe Apartments, Sunshine Villa Mauritius ve Villasun Luxury Apartments & Villas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Flic en Flac konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Flic en Flac otelleri

en düşük 1.226 TL
en düşük 4.361 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 446 TL ile Mayıs ayıdır. Flic en Flac şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 565 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 446 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 506 TL tutarından %13 daha azdır.
Flic en Flac şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,0°C/71,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 27,8°C/82,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 15,6°C/60,1°F sıcaklığa sahiptir.
Mauritius (MRU) (35,81 km), Flic en Flac şehrine en yakın havaalanıdır.

Mauritius seyahati planlayın