Munxar

24 Kas 2019 - 25 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Munxar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bright Modern Apartment With Pool, Blue Heaven Xlendi ve Seaview Sky Delight yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Munxar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Munxar otelleri

en düşük 808 TL
en düşük 1.746 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 348 TL ile Mart ayıdır. Munxar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 608 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 430 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 446 TL tutarından %3 daha azdır.
Luqa Malta (MLA) (29,17 km), Munxar şehrine en yakın havaalanıdır.

Malta seyahati planlayın