Langkawi

24 Eyl 2019 - 25 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Langkawi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bayview Hotel Langkawi, Meritus Pelangi Beach Resort and Spa, Langkawi ve Adya Hotel Langkawi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Langkawi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Langkawi otelleri

en düşük 156 TL
en düşük 327 TL
en düşük 1.081 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 185 TL ile Mayıs ayıdır. Langkawi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 995 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 178 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 329 TL tutarından %84 daha azdır.
Langkawi şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,0°C/82,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 34,7°C/94,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 22,1°C/71,8°F sıcaklığa sahiptir.
Langkawi (LGK) (12,72 km), Langkawi şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Alor Setar (63,19 km)

Malezya seyahati planlayın