Kuching

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kuching şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Kuching, Singgahsana Lodge ve Woodpecker Lodge, Kuching yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kuching konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kuching otelleri

en düşük 181 TL
en düşük 287 TL
en düşük 317 TL

Yolcular Kuching için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,5
Gurme Seyahatseverler
8,0
Maceraperest Yolcular
7,6
Tarih Meraklıları
6,6
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (48)
ClaudioSe
ClaudioSeMilano
12.11.2017

Kuching is known as cat city. And beyond the iconic cat statue and few murals, you'll find real cute kitties almost anywhere you go

Juno Kim
Juno KimAnchorage
22.06.2017

A laid-back town, a good place to hang out for a while. Compared to the neighboring state's capital, Kota Kinabalu, Kuching's waterfront is longer and easier to walk. Good food is guaranteed.

Lorenzo Romani
Lorenzo RomaniSiem Reap
2.09.2016

Nicest city in Sarawak for sure. Offers a nice variety of bars n coffeshops well decorated n perfect to relax in. Also u get delicious food all around without spending much. Great base if you want to see the many natural beauties surrounding the area

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
19.05.2015

A pleasant and easy-going riverside town, Kuching is likely the spot you'll land if traveling to Sarawak, on Malaysian Borneo. The town has a few old building and a market and a nice riverside walk. Be sure to eat some delicious Sarawak laksa before you leave, but for the really good stuff, you'll have to head out to the hawker centers in the suburbs.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 113 TL ile Kasım ayıdır. Kuching şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 136 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 145 TL tutarından %6 daha azdır.
Kuching şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,2°C/81,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 32,5°C/90,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 22,9°C/73,2°F sıcaklığa sahiptir.
Kuching (KCH) (5,22 km), Kuching şehrine en yakın havaalanıdır.

Malezya seyahati planlayın