George Town

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre George Town şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Thirty Three Stewart Houze, Hotel Jen Penang by Shangri-La ve Evergreen Laurel Hotel Penang yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak George Town konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı George Town otelleri

en düşük 271 TL
en düşük 370 TL
en düşük 633 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 226 TL ile Nisan ayıdır. George Town şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 226 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 253 TL tutarından %11 daha azdır.
Pulau Pinang (PEN) (15,59 km), George Town şehrine en yakın havaalanıdır.

Malezya seyahati planlayın