Malé

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Malé şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fern Boquete Inn, Hotel Elite Inn ve Somerset Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Malé konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Malé otelleri

en düşük 621 TL
en düşük 1.083 TL

Yolcular Malé için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
8,8
Lüks Seyahatçiler
7,9
Gezginler
7,8
Outdoor Meraklıları
7,0
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (69)
Yoshico Oshiyama
Yoshico Oshiyama
16.01.2019

Malé, una ciudad pequeña llena de motos y caos, no hay mucho que ver, y toda la ciudad la puedes recorrer en una tarde.

Ali Assad
Ali Assad
17.12.2018

it's very nice place but it's kind of small just 3 or 4 hours are enough to see all the city and you need a guide there you can go to internet and find the interesting places and ask the people there they are friendly and most of them speaks English

Celeny Da Silva
Celeny Da SilvaNew York City
12.02.2017

Male city is not worth the trip, though the various resorts are possibly the most beautiful in the world.

Raymond Patrick
Raymond PatrickNew York City
27.10.2015

Didn't see much of Male. Landed and took a boat to Huvafen Fushi Hotel, which at the time was the top resort in the Maldives. Superb to say the least. There was even and underwater spa.

SSS

Malé şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 779 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 779 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 565 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 779 TL fiyatından %28 TL daha fazladır.

Maldivler seyahati planlayın