Hithadhoo

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hithadhoo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Nirvana inn, Evexia Beach Collection - A Premium Wellness Retreat ve Amra Palace yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hithadhoo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 474 TL ile Temmuz ayıdır. Hithadhoo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 3.805 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 710 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.819 TL tutarından %156 daha azdır.
Kadhdhoo (KDO) (16,53 km), Hithadhoo şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Thimarafushi (53,05 km)

Maldivler seyahati planlayın