Üsküp

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

1 gece, 2 misafir, 1 oda için toplam fiyat
Varsa yerel vergiler hariç tüm vergiler ve masraflar dahildir.
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Üsküp şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Continental, City Hostel ve Urban Hostel & Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Üsküp konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Üsküp otelleri

en düşük 252 TL
en düşük 429 TL
en düşük 673 TL

Yolcular Üsküp için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,6
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Gezginler
7,4
Gece Hayatı Severler
7,1
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (50)
Aliona Jashari
Aliona Jashari
17.03.2019

Kesinlikle ziyaret etmek için en iyi yer. Hayatınız boyunca ziyaret etmeniz gereken bir ülke.

Myrko Galizier
Myrko GalizierLviv
12.03.2017

Üsküp ülkenin başkentidir ve en büyük şehri. İlk izlenim - Anıtlar. Onlardan çok fazla var. Evet, kitschy, ama bundan sonra nasıl görünmemesi gerektiğini bileceksiniz. Üstelik Üsküp, burada daha fazla kalmak için değer bir gün hissetmek için. Balkanlar'daki en büyük Eski Çarşı burada.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.08.2015

Makedonya'nın başkenti ve en büyük şehri olan (500.000) Üsküp'ü oldukça eğlenceli ve eklektik buldum. Daha fazla zaman geçirmekten keyif alacağım bir yer. Ana plaza alanı, hükümetin büyük para harcadığı için bir telafi geçirdi. Viva Las Vegas havasına sahip devasa peynirli heykeller. Ancak, ulusal ruhu inşa etmek için "çabayı" seviyorum. Şehrin “Çarşı” olarak adlandırılan harika bir çarşısı var, çok sayıda ucuz restoran var. Ayrıca, ulusal tiyatro etkileyici ve ülkenin çalkantılı tarihinin bağımsız bir tur sağlayan tarih müzesi.

Fjodi
Fjodi
14.03.2013

Şehrin merkezindeki yeni yapılar güzel, yine de devam etmekte olan bir çalışma olmasına rağmen, bunun dışında, görülecek başka bir şey yok.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 218 TL ile Ağustos ayıdır. Üsküp şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 271 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 241 TL tutarından %11 daha fazladır.
Üsküp şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,7°C/56,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,1°C/24,6°F sıcaklığa sahiptir.
Üsküp (SKP) (15,53 km), Üsküp şehrine en yakın havaalanıdır.

Kuzey Makedonya seyahati planlayın