Sevhac

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sevhac şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Girga Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sevhac konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 379 TL ile Aralık ayıdır. Sevhac şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 569 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 539 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 533 TL tutarından %1 daha fazladır.
Sevhac şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,4°C/75,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 37,6°C/99,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,7°C/42,3°F sıcaklığa sahiptir.
Sevhac (HMB) (23,53 km), Sevhac şehrine en yakın havaalanıdır.

Mısır seyahati planlayın

Sevhac ve çevresi