Ebu Simbel

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ebu Simbel şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mariette Amon, Kobara Lodge ve Eskaleh Nubian Ecolodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ebu Simbel konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ebu Simbel otelleri

en düşük 1.252 TL

Yolcular Ebu Simbel için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Sağlıklı Yaşam
9,8
Gece Hayatı Severler
6,0
Outdoor Meraklıları
5,6
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (20)
Harold
HaroldBrooklyn
9.06.2013

There is very little to Abu Simbel other than the famous temples. The airport is functional and this is a reasonable place to stop for a break as you transit to / from Sudan or wait to embark on a cruise of Lake Nasser. Be aware that frequent sand storms can cause flight delays. Try to avoid tight connections.

Jackie K
Jackie KSingapur
5.05.2013

Another great temple with full of Egyptian wisdom. In Feb and Oct every year, the natural sunlight light up the inner sanctum of the temple.

juan Aranki garrigos
juan Aranki garrigos
6.01.2017

nunca habia sentido nada parecido al contemplar, entrar, admirar un monumento. Ni con las piramides. Genial. Este lugar para mi lo mejor del momento de todos mis viajes.

dEstinY
dEstinYSingapur
6.01.2017

Really amazing; especially the white sand contract with the blue sky and no civilisation in sight. Everybody should see it once!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 392 TL ile Mart ayıdır. Ebu Simbel şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 581 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 445 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 482 TL tutarından %8 daha azdır.
Ebu Simbel şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,4°C/74,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 28,9°C/84,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 7,5°C/45,5°F sıcaklığa sahiptir.
Abu Simbel (ABS) (1,96 km), Ebu Simbel şehrine en yakın havaalanıdır.

Mısır seyahati planlayın