Kirchberg

16 Ara 2019 - 17 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kirchberg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 21 Allée Scheffer, Twin Cottage ve Le Charme de la Vieille Ville yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kirchberg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kirchberg otelleri

en düşük 353 TL
en düşük 395 TL
en düşük 566 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 729 TL ile Mart ayıdır. Kirchberg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.291 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.139 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 953 TL tutarından %16 daha fazladır.
Lüksemburg (LUX) (4,40 km), Kirchberg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Metz/Nancy Lorraine (72,47 km)

Lüksemburg seyahati planlayın