Kretinga

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kretinga şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sveciu Namai Audra, Kukoriškių Sodyba ve VikGreta yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kretinga konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 268 TL ile Ocak ayıdır. Kretinga şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 489 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 324 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 340 TL tutarından %4 daha azdır.
Kretinga şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,1°C/30,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,9°C/71,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -3,3°C/26,1°F sıcaklığa sahiptir.
Palanga (PLQ) (13,30 km), Kretinga şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Liepaya (71,87 km)

Litvanya seyahati planlayın