Kauno rajonas

5 Mar 2020 - 6 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kauno rajonas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Perfect Apartments, New York Apartment ve Luxury Kaunas Old Town Apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kauno rajonas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 279 TL ile Nisan ayıdır. Kauno rajonas şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 398 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 310 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 317 TL tutarından %2 daha azdır.
Kaunas (KUN) (23,06 km), Kauno rajonas şehrine en yakın havaalanıdır.

Litvanya seyahati planlayın