Qarqārish

20 Kas 2019 - 21 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Qarqārish şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Alokhowa Hotel, Al Kendi Hotel ve Zumit Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Qarqārish konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 1.158 TL ile Eylül ayıdır. Qarqārish şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.033 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.781 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.678 TL tutarından %5 daha fazladır.
Mitiga (MJI) (16,17 km), Qarqārish şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Trablus (23,41 km)

Libya seyahati planlayın