Maseru

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Maseru şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Avani Lesotho Hotel & Casino, Avani Maseru Hotel ve The Palace Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Maseru konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Maseru otelleri

en düşük 338 TL
en düşük 766 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 235 TL ile Haziran ayıdır. Maseru şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 524 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 304 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 281 TL tutarından %7 daha fazladır.
Maseru şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,6°C/56,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 24,4°C/75,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 0,4°C/32,7°F sıcaklığa sahiptir.
Maseru (MSU) (17,37 km), Maseru şehrine en yakın havaalanıdır.

Lesotho seyahati planlayın