Kuveyt

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kuveyt şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Carlton Tower Hotel Kuwait, Millennium Hotel & Convention Centre Kuwait ve Grand Majestic Hotel Kuwait yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kuveyt konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kuveyt otelleri

en düşük 475 TL
en düşük 566 TL
en düşük 1.252 TL

Yolcular Kuveyt için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,2
Ailece Seyahat Edenler
7,0
İş İçin Seyahat Edenler
6,8
Outdoor Meraklıları
6,7
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (67)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
25.12.2018

Kuveyt Şehri, sürprizlerime Irak çöl fırtınası günlerinden hızlı bir şekilde düzeldi ve şimdi birçok yüksek gökdelen ile tamamen büyüyor.

Shabu Pappachan
Shabu PappachanCalgary
26.02.2016

Kuveyt, Kuveyt'in başkenti ve en büyük şehridir. Büyükşehir bölgesinde 2,1 milyon nüfusa sahiptir. Kuveyt Şehri, Kuveyt’in siyasi, kültürel ve ekonomik merkezidir. Kuveyt Şehri, küresel bir şehir olarak kabul edilir. Kuwait City'nin ticaret ve ulaşım ihtiyaçları Kuveyt tarafından karşılanıyor. Avenues ve 360 ° alışveriş merkezi adında büyük bir alışveriş merkezi vardır. Kuveyt’in ekonomik, kültürel ve politik başkenti Kuveyt, Basra Körfezi kıyılarında yer almaktadır ve seçkin Batı tarzı otellerin, tasarımcı alışveriş merkezlerinin, geleneksel İslam mimarisinin, sokak pazarlarının ve hala savaşın parçaladığı binaların bir karışımıdır. Boyalı çelik Kuveyt Kuleleri, kentin sembolüdür ve Kuveyt'e bakan bir seyir platformu ve restorana sahiptir. Bedevi kültürü hakkında bilgi edinmek ve el yapımı el sanatları ve kumaşları satın almak için Sadu Evi'ni ziyaret edin. Kuveyt Kuveyt'in başkenti ve en büyük şehri. Büyükşehir bölgesinde 2,1 milyon nüfusa sahiptir. Kuveyt Şehri, Kuveyt’in siyasi, kültürel ve ekonomik merkezidir. Kuveyt Şehri, küresel bir şehir olarak kabul edilir. Kuveyt Şehri'nin ticaret ve ulaşım ihtiyaçları Kuveyt Uluslararası Havaalanı, Mina Al-Shuwaik (Shuwaik Limanı) ve Mina Al Ahmadi tarafından karşılanmaktadır. 1613 yılında, Kuveyt şehri, günümüz Kuveyt Şehri'nde kuruldu. 1716'da Bani Utub Kuveyt'e yerleşti. Utub'ların gelişi sırasında, Kuveyt birkaç balıkçı tarafından iskan edilmişti ve öncelikle bir balıkçı köyü olarak işlev görmekteydi. On sekizinci yüzyılda, Kuveyt zenginleşti ve hızla Hindistan, Muskat, Bağdat arasındaki malların taşınması için ana ticaret merkezi oldu ve Arabistan. 1700'lerin ortalarında, Kuveyt zaten Basra Körfezi'nden Halep'e kadar ana ticaret yolu olarak kendini kurmuştu.

Krista Canfield McNish
Krista Canfield McNishSan Francisco
31.12.2015

Kuveyt Şehri gezegenin ziyaret edeceği ilginç bir yerdi. Bir kadın olarak gittiğimiz her yerde rahat hissettim, ama aynı zamanda giysilerimin dizlerimi ve dirseklerimi kapladığından emin oldum. Kuveyt, lüks alışveriş merkezleri ve yemek yiyebileceğiniz yerler ile doludur. SoMu bölgesi, Souk Al-Mubarakiya ve Marina Crescent'i dolaşırken keyif aldım. Birkaç günlüğüne sadece Kuveyt Şehri'ndeydik, ama çeşitli bölgelere göz atmak için fazlasıyla zamanım oldu. Bir avokado ve bal içeceğinizi (tipik bir kış içeceği) veya limon ve nane içeceğinizi (yazın) mutlaka deneyin. Her iki içecek de lezzetli ve canlandırıcı!

Jarrod Snell
Jarrod SnellNashville
24.06.2016

A combination of modern money and ancient history blend to create the unique architecture and culture of Kuwait City. Despite the money and infrastructure Kuwait still struggles to maintain much agriculture in the blistering heat of the dry desert landscape.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 679 TL ile Ekim ayıdır. Kuveyt şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.146 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 709 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 849 TL tutarından %19 daha azdır.
Kuveyt şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,1°C/82,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 46,1°C/115,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 8,0°C/46,4°F sıcaklığa sahiptir.
Kuveyt (KWI) (11,37 km), Kuveyt şehrine en yakın havaalanıdır.

Kuveyt seyahati planlayın