Santiago de Cuba

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Santiago de Cuba şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Iberostar Heritage Casa Granda, Iberostar Heritage Imperial ve Las Americas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Santiago de Cuba konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Santiago de Cuba otelleri

en düşük 364 TL
en düşük 759 TL
en düşük 748 TL

Yolcular Santiago de Cuba için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (16)
Monica Suma
Monica SumaBükreş
29.05.2014

Santiago de Cuba is the second-largest city in the country and birthplace of the Cuban Revolution. This where traditional dancing, el Son, got its start and where a big majority of the Afro-Cuban community resides. An evidence of that are the higher numbers of Santeria initiates, all wearing white clothing. Some of Cuba's most famous musicians, including Compay Segundo, Ibrahim Ferrer and Eliades Ochoa were born here, all of whom participated in the Buena Vista Social Club. On January 1st 1959, Fidel Castro proclaimed the victory of the Cuban Revolution from a balcony on Santiago de Cuba's city hall. The city itself is a commercial hustle and bustle like none other in Cuba, its main avenues flanked by vendors on one side or the other selling various items from the entrances of their buildings.

Freddie Wise
Freddie WiseLondra
4.02.2013

I suggest you try the restaurant La Careta when you visit this city and watch the sunset from the Hotel Casa Grande's roof terrace sipping their delicious Pina Colada.

Thomas Foran
Thomas ForanCromwell
16.10.2014

what an exciting city...filled with artwork...and lots of dance companies

Brad Krulicki
Brad KrulickiCambridge
6.01.2017

I go back in a heartbeat!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 203 TL ile Ekim ayıdır. Santiago de Cuba şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 263 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 308 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 217 TL tutarından %29 daha fazladır.
Santiago de Cuba şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,0°C/82,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,2°C/91,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 20,1°C/68,2°F sıcaklığa sahiptir.
Santiago (SCU) (6,68 km), Santiago de Cuba şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Guantanamo Los Canos (70,30 km)

Küba seyahati planlayın