Vara Blanca

27 Kas 2019 - 28 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Vara Blanca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Poas Volcano Lodge, Hotel Mango Valley ve La Riviera Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Vara Blanca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Vara Blanca otelleri

en düşük 211 TL
en düşük 544 TL
en düşük 1.136 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Ekim ayıdır. Vara Blanca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 459 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 444 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 352 TL tutarından %20 daha fazladır.
San Jose Juan Santamaria (SJO) (18,17 km), Vara Blanca şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: San Jose Tobias Bolanos (22,40 km) Fortuna (44,72 km)

Kosta Rika seyahati planlayın