Sarapiquí

19 Nis 2019 - 20 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sarapiquí şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartamento D Campos, Heliconia Island ve La Selva Biological Station yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sarapiquí konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sarapiquí otelleri

en düşük 491 TL
en düşük 574 TL

SSS

Sarapiquí şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,2°C/79,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 30,6°C/87,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 21,0°C/69,8°F sıcaklığa sahiptir.
Fortuna (FON) (52,1km), Sarapiquí şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: San Jose Juan Santamaria (54,6km) Tortuquero (55,3km) San Jose Tobias Bolanos (57,1km)

Kosta Rika seyahati planlayın