Yangyang

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yangyang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında With U Hotel & Guesthouse, Ramada by Wyndham Gangwon Sokcho ve Lotte Resort Sokcho yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yangyang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yangyang otelleri

en düşük 556 TL
en düşük 571 TL
en düşük 1.099 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 411 TL ile Kasım ayıdır. Yangyang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 759 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 510 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Yangyang şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,8°C/76,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,7°C/85,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -9,6°C/14,7°F sıcaklığa sahiptir.
Yangyang (YNY) (4,66 km), Yangyang şehrine en yakın havaalanıdır.

Kore (Güney) seyahati planlayın