Gyeongju

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gyeongju şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Gyeongju, Hostel Dahyun ve Hyundai Hotel Gyeongju yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gyeongju konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gyeongju otelleri

en düşük 344 TL
en düşük 598 TL
en düşük 617 TL

Yolcular Gyeongju için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Outdoor Meraklıları
6,3
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (9)
Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
6.01.2017

Gyeongju, one-time home of the mighty Shilla Dynasty, routinely rates as one of South Korea's most popular tourist sights. With its tumli burial mounds, ancient astronomy tower, Bulguksa Temple and the lovely Seokguram grotto, it's a perfect town to tour by hired bicycle, and is NEVER more beautiful than during the spring cherry-blossom (bot ggot) season.

Juney Ham
Juney HamMinato
19.11.2012

I'm here visiting my father's childhood stomping grounds. There are many historic sights and there's also a downtown area with shops, restaurants and bars. We had dinner at a very low-key Korean restaurant and the food was amazing (then again, food in general during this entire trip has been amazing).

Erick Redcloud
Erick RedcloudCotati
6.01.2017

I really enjoyed Gyeongju, mostly for the fact it is the cultural center of Korea. It is nice to see a lot of the history here from, buddhist temples to tombs of kings. If you really want to learn about the old history and culture of Korea, Gyeongju is a place to go.

Steve Wong
Steve WongSingapore
9.08.2015

Unesco world heritage site

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 295 TL ile Mayıs ayıdır. Gyeongju şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 446 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 333 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 340 TL tutarından %1 daha azdır.
Gyeongju şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,4°C/57,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,8°C/87,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Pohang (KPO) (22,76 km), Gyeongju şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ulsan (31,38 km) Daegu (50,38 km)

Kore (Güney) seyahati planlayın