Gunsan

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gunsan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Oscar Suite Hotel, Avonhotel Gunsan ve Gung Tourist Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gunsan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gunsan otelleri

en düşük 344 TL
en düşük 603 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 276 TL ile Mart ayıdır. Gunsan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 432 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 305 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 319 TL tutarından %4 daha azdır.
Gunsan şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,4°C/77,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,7°C/85,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,7°C/25,3°F sıcaklığa sahiptir.
Gunsan (KUV) (2,12 km), Gunsan şehrine en yakın havaalanıdır.

Kore (Güney) seyahati planlayın