Daegu

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Daegu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Novotel Ambassador Daegu, Hotel Interburgo Exco ve Hotel Interburgo Daegu yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Daegu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Daegu otelleri

en düşük 392 TL
en düşük 639 TL
en düşük 611 TL

Yolcular Daegu için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,4
Modayı Belirleyenler
8,4
Gurme Seyahatseverler
8,4
Gezginler
8,4
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (7)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Pekin
21.10.2017

Daegu is known as Korea's "red city" for a few reasons: The area around Daegu offers the country's best red apples, it's a fairly conservative and right-wing leaning city both socially and economically, and in the summer it is often unbearably hot. Koreans will often warn you about the city's extreme temperatures before your visit. But it is a city on the rise and one of the country's most prosperous areas for business and opportunity. There's some gorgeous hikes and parks in the area, a great herbal market and other outdoor markets, an excellent historical walk and Daegu is home to some of South Korea's best nightlife. Any night out in Daegu will bound to end in a funny (and somewhat blurry) travel story for the future.

Lydia M
Lydia MPhoenix
18.11.2013

If you are a vegetarian, then this review is not for you :) Food recommendations: One of the best recipes is samgyetang (삼계탕). Ttoekbokki (떡볶이), ofcourse - kimbap, mandu, bibimbap, kimchi chigae, bulgogi...

Jisu Park
Jisu ParkSeul
27.07.2014

Nice.

Byron Brownfield
Byron BrownfieldFountain
14.10.2011

SSS

Daegu şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 357 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 357 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 330 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 357 TL fiyatından %8 TL daha fazladır.

Kore (Güney) seyahati planlayın