Daegu

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Daegu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Savoy, Novotel Ambassador Daegu ve Daegu February Hotel Dongseongro yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Daegu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Daegu otelleri

en düşük 423 TL
en düşük 625 TL
en düşük 603 TL

Yolcular Daegu için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,4
Tarih Meraklıları
8,1
Modayı Belirleyenler
8,1
Gurme Seyahatseverler
8,1
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (11)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Pekin
21.10.2017

Daegu is known as Korea's "red city" for a few reasons: The area around Daegu offers the country's best red apples, it's a fairly conservative and right-wing leaning city both socially and economically, and in the summer it is often unbearably hot. Koreans will often warn you about the city's extreme temperatures before your visit. But it is a city on the rise and one of the country's most prosperous areas for business and opportunity. There's some gorgeous hikes and parks in the area, a great herbal market and other outdoor markets, an excellent historical walk and Daegu is home to some of South Korea's best nightlife. Any night out in Daegu will bound to end in a funny (and somewhat blurry) travel story for the future.

Lydia M
Lydia MPhoenix
18.11.2013

If you are a vegetarian, then this review is not for you :) Food recommendations: One of the best recipes is samgyetang (삼계탕). Ttoekbokki (떡볶이), ofcourse - kimbap, mandu, bibimbap, kimchi chigae, bulgogi...

Michal Pack
Michal Pack
7.06.2019

包銀 金
包銀 金
25.04.2019

八公山風景美麗,大邱物價與台灣相近,還有很好逛的市集,沒有首爾的繁忙與緊湊步調,多了人文和閒適的風情

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 338 TL ile Kasım ayıdır. Daegu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 382 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 353 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 363 TL tutarından %2 daha azdır.
Daegu şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,1°C/73,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,8°C/87,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Daegu (TAE) (6,02 km), Daegu şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ulsan (74,44 km)

Kore (Güney) seyahati planlayın