Ch'ungju

18 Haz 2019 - 19 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ch'ungju şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Suanbo Saipan Hot Spring Hotel, Interburgo Hotel Wonju ve Kensington Resort Chungju yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ch'ungju konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ch'ungju otelleri

en düşük 480 TL
en düşük 494 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 354 TL ile Haziran ayıdır. Ch'ungju şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 428 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 406 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 399 TL tutarından %1 daha fazladır.
Ch'ungju şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,4°C/72,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,3°C/86,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,7°C/19,9°F sıcaklığa sahiptir.
Cheongju (CJJ) (48,19 km), Ch'ungju şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: WonJu (49,33 km)

Kore (Güney) seyahati planlayın