Moroni

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Moroni şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa, Retaj Moroni Hotel ve Retaj Moroni yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Moroni konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Moroni otelleri

en düşük 516 TL
en düşük 549 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 267 TL ile Temmuz ayıdır. Moroni şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 490 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 460 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 392 TL tutarından %14 daha fazladır.
Moroni şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,7°C/65,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Aralık olup, ortalama 22,9°C/73,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 14,6°C/58,3°F sıcaklığa sahiptir.
Moroni Iconi (YVA) (1,56 km), Moroni şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Moroni Prince Said Ibrahim In (18,73 km)

Komorolar seyahati planlayın

Moroni ve çevresi