Tunja

25 Eyl 2019 - 26 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tunja şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Bicentenario Tunja Centro, Hotel Restaurant Casa Loma ve Aroma Del Bosque Posada yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tunja konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tunja otelleri

en düşük 149 TL
en düşük 192 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 227 TL ile Şubat ayıdır. Tunja şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 299 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 249 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 258 TL tutarından %3 daha azdır.
Tunja şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,5°C/56,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 20,2°C/68,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,3°C/43,3°F sıcaklığa sahiptir.
Miraflores (MFS) (42,77 km), Tunja şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Sogamoso (52,11 km)

Kolombiya seyahati planlayın