San Agustín

25 Eyl 2019 - 26 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Agustín şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotal Finca Palo Alto Tres Camarotes y Cama Doble, San Agustín Wayrana ve Hostal Música y Arte yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Agustín konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı San Agustín otelleri

en düşük 210 TL
en düşük 601 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 92 TL ile Mart ayıdır. San Agustín şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 178 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 142 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 138 TL tutarından %3 daha fazladır.
San Agustín şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,4°C/56,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 18,8°C/65,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Eylül olup, ortalama 9,6°C/49,3°F sıcaklığa sahiptir.
Pitalito (PTX) (28,33 km), San Agustín şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Popayan (71,05 km)

Kolombiya seyahati planlayın