Sabana De Torres

5 Nis 2020 - 6 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sabana De Torres şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Santa Maria Real yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sabana De Torres konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 129 TL ile Haziran ayıdır. Sabana De Torres şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 233 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 217 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 208 TL tutarından %4 daha fazladır.
Bucaramanga (BGA) (45,76 km), Sabana De Torres şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Barrancabermeja (53,46 km) Sabana De Torres (62,90 km) Zapatoca (64,79 km)

Kolombiya seyahati planlayın

Sabana De Torres ve çevresi