Barrancabermeja

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Barrancabermeja şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Olga Lucia, Hotel Colonial ve Hotel Bachue yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Barrancabermeja konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Barrancabermeja otelleri

en düşük 136 TL
en düşük 78 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 156 TL ile Nisan ayıdır. Barrancabermeja şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 210 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 203 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 190 TL tutarından %6 daha fazladır.
Barrancabermeja şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,7°C/74,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 30,5°C/86,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Eylül olup, ortalama 18,6°C/65,5°F sıcaklığa sahiptir.
Barrancabermeja (EJA) (7,96 km), Barrancabermeja şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Zapatoca (69,86 km) Cimitarra (71,23 km) Bucaramanga (73,71 km)

Kolombiya seyahati planlayın