Taldikorgan

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taldikorgan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kus Zholy, Ular Inn ve Hotel Saltanat yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taldikorgan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taldikorgan otelleri

en düşük 134 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 134 TL ile Mayıs ayıdır. Taldikorgan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 319 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 223 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 187 TL tutarından %16 daha fazladır.
Taldy-Kurgan (TDK) (15,46 km), Taldikorgan şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın

Taldikorgan ve çevresi