Oral

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Oral şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Pushkin, Chagala Hotel Uralsk ve Rakhat Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Oral konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Oral otelleri

en düşük 286 TL
en düşük 463 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Temmuz ayıdır. Oral şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 233 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 203 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 197 TL tutarından %3 daha fazladır.
Uralsk (URA) (15,78 km), Oral şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın

Oral ve çevresi