Karağandı

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karağandı şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chaika Gostinichny Kompleks, Ar Nuvo Hotel ve Voyage Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karağandı konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karağandı otelleri

en düşük 254 TL
en düşük 486 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 159 TL ile Eylül ayıdır. Karağandı şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 205 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 182 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 169 TL tutarından %7 daha fazladır.
Karağandı şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,7°C/38,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,1°C/75,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -16,3°C/2,7°F sıcaklığa sahiptir.
Karaganda (KGF) (21,72 km), Karağandı şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın