Kızılyar

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kızılyar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Santiago Parkhaus Apartment, Riksos Park Haus Apartment ve Eseniya Park Haus Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kızılyar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kızılyar otelleri

en düşük 120 TL
en düşük 168 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 142 TL ile Aralık ayıdır. Kızılyar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 179 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 172 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 163 TL tutarından %5 daha fazladır.
Petropavlovsk (PPK) (9,8km), Kızılyar şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın