Kızılorda

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kızılorda şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostel Yut, Mirage Hotel ve Sultan Plaza Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kızılorda konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kızılorda otelleri

en düşük 410 TL
en düşük 470 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 114 TL ile Ocak ayıdır. Kızılorda şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 266 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 258 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 178 TL tutarından %31 daha fazladır.
Kzyl-Orda (KZO) (18,09 km), Kızılorda şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın