Çimkent

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çimkent şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Altair Hotel, Hotel Bellagio Shymkent ve Orbita Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çimkent konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çimkent otelleri

en düşük 169 TL
en düşük 263 TL
en düşük 582 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 143 TL ile Ağustos ayıdır. Çimkent şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 646 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 195 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 208 TL tutarından %6 daha azdır.
Çimkent şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,0°C/51,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,9°C/84,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,2°C/24,4°F sıcaklığa sahiptir.
Shimkent (CIT) (1,88 km), Çimkent şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın