Atırav

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Atırav şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Renaissance Atyrau Hotel, Green Hotel ve Atyrau Dastan Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Atırav konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Atırav otelleri

en düşük 309 TL
en düşük 366 TL
en düşük 758 TL

Yolcular Atırav için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,4
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (5)
Wandering Sober
Wandering SoberAtırav
2.10.2015

Buradan işe gidip gidiyorum. Bundan hiç faydalanmadım ancak yerel taksi şoförlerine güvenmemem gerektiği söylendi. Birkaç turist bana polise ve gümrüklere para vermek zorunda kaldıklarını söylediler. Bir arkadaşım yıllar önce para için bir ara sokağa atladı. Kasaba, yaygın olan yolsuzlukla uzun bir yol kat etti. Hiçbir zaman olumsuz bir deneyimim olmadı ama etrafımda göstermek için yerel iş arkadaşlarımdan faydalandım. Senin hakkında fikirlerini koru.

Anas Eljamal
Anas EljamalFort McMurray
25.06.2014

AICRAU merkezindeki APIC merkezindeki öğrenci a

Даулат Турдикулов
Даулат Турдикулов
9.08.2019

Ainusha Aisultan
Ainusha Aisultan
29.06.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 196 TL ile Ocak ayıdır. Atırav şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 339 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 317 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 269 TL tutarından %15 daha fazladır.
Atırav şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,7°C/49,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,8°C/91,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -13,4°C/7,9°F sıcaklığa sahiptir.
Atyrau (GUW) (7,31 km), Atırav şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın