Aqtaū

20 Mar 2019 - 21 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aqtaū şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartment in 7 mikrorayon, TRILLIONER Apartment 421 ve TRILLIONER Apartment 42 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aqtaū konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 218 TL ile Şubat ayıdır. Aqtaū şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 284 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 247 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

Kazakistan seyahati planlayın