Aktau

28 Eyl 2019 - 29 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aktau şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Renaissance Aktau Hotel, Grand Nur Plaza Hotel ve Holiday Inn Aktau - Seaside yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aktau konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Aktau otelleri

en düşük 183 TL
en düşük 484 TL
en düşük 560 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 187 TL ile Temmuz ayıdır. Aktau şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 380 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 230 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Aktau şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,3°C/68,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,2°C/86,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,9°C/23,2°F sıcaklığa sahiptir.
Aktau (SCO) (26,32 km), Aktau şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın