Sault Ste. Marie

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sault Ste. Marie şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Express Sault STE Marie, Quattro Hotel & Conf. Centre, an Ascend Hotel Collection Member ve Canadian Motor Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sault Ste. Marie konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sault Ste. Marie otelleri

en düşük 562 TL
en düşük 778 TL

Yolcular Sault Ste. Marie için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Gezginler
7,4
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (10)
Robert S
Robert S
26.12.2014

When visiting the Locks in Sault Ste. Marie, MI why not just cross the bridge into Canada to see the sites and perhaps take a train ride into the wilderness.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondra
22.12.2013

Gorgeous scenery!! It is a long drive but worth it. Especially in fall or spring when the temperature extremes are not as bad. Could do it as a day trip from Toronto.

Jason Planck
Jason PlanckSchenectady
14.06.2013

Sault Ste. Marie is a city that has the same name as its partner america city. It has rich history dating back to the French Fur traders. Disability access is limited to what activities you do. Disability parking is limited also. You will need atleast 1 day to visit the city.

Marie
MarieToronto
21.05.2013

I mostly explored the beautiful surroundings during this trip, such as taking a train to a beautiful national park with many hiking trails.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 389 TL ile Haziran ayıdır. Sault Ste. Marie şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 544 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 417 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 443 TL tutarından %6 daha azdır.
Sault Ste. Marie şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,2°C/64,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,0°C/77,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -13,4°C/7,9°F sıcaklığa sahiptir.
Sault Ste Marie (YAM) (13,09 km), Sault Ste. Marie şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın