Krŏng Kêb

5 Mar 2020 - 6 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Krŏng Kêb şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blue Kep Bungalow, Masada Resort ve Cheng Lee Natural Resort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Krŏng Kêb konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Krŏng Kêb otelleri

en düşük 402 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 135 TL ile Haziran ayıdır. Krŏng Kêb şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 207 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 159 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 165 TL tutarından %3 daha azdır.
Phú Quốc (PQC) (50,84 km), Krŏng Kêb şehrine en yakın havaalanıdır.

Kamboçya seyahati planlayın