Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yeroskipos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Alecos Hotel Apartments, Pandream Hotel Apartments ve Kiniras Traditional Hotel & Restaurant yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yeroskipos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yeroskipos otelleri

en düşük 192 TL
en düşük 345 TL
en düşük 828 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 345 TL ile Kasım ayıdır. Yeroskipos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.019 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 506 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 525 TL tutarından %3 daha azdır.
Baf (PFO) (5,76 km), Yeroskipos şehrine en yakın havaalanıdır.

Kıbrıs seyahati planlayın