Omodhos

21 May 2019 - 22 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Omodhos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Forest Park Hotel, Jubilee Hotel Troodos ve Semiramis Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Omodhos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Omodhos otelleri

en düşük 230 TL
en düşük 253 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 414 TL ile Kasım ayıdır. Omodhos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 674 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 490 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 498 TL tutarından %1 daha azdır.
Baf (PFO) (33,07 km), Omodhos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Lefkoşa Ercan (71,06 km)

Kıbrıs seyahati planlayın