28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Oş şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Classic Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Oş konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı otelleri

en düşük 218 TL
en düşük 451 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 105 TL ile Ocak ayıdır. şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 293 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 135 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 152 TL tutarından %12 daha azdır.
şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,9°C/57,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,0°C/89,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,1°C/22,8°F sıcaklığa sahiptir.
Oş (OSS) (9,96 km), şehrine en yakın havaalanıdır.

Kırgızistan seyahati planlayın

ve çevresi